Rally-O.

Rally Obedience to posłuszeństwo na luzie, takie jakie jest wykorzystywane w codziennym życiu. Zostało ono stworzone aby budować pozytywną relację między psem a przewodnikiem, opartą na zaufaniu, wzajemnym szacunku i partnerstwie. Efektem ubocznym jest posłuszeństwo psa 😉

W zajęciach Rally-O mogą brać udział wszystkie psy, niezależnie od pochodzenia, wieku, czy sprawności fizycznej. Co ciekawe, udział w Rally-O psich seniorów poprawia ich kondycję fizyczną i psychiczną. W zajęciach tych mogą brać również udział opiekunowie psów w różnym wieku, również osoby niepełnosprawne.

Sport ten łączy ćwiczenia posłuszeństwa z agility. Drużyna pies-opiekun ma za zadanie pokonanie toru złożonego z szeregu ćwiczeń-stacji, podobnych do tych używanych w tradycyjnym posłuszeństwie sportowym Obedience. Opiekun psa może mówić do psa, chwalić go, zachęcać czy używać wszelkich innych słownych komend w formie zachęty, o ile regulamin nie stanowi inaczej. Komendy można wydawać słownie, optycznie lub słownie i optycznie.

Zajęcia Rally-O przeznaczone są dla psów, które opanowały polecenia z kursu podstawowego.

Zobacz regulamin szkolenia.


Zapisy
Formularz kontaktowy: Kontakt
Telefonicznie: 503-575-963
E-mailowo: kontakt@perfectdog.com.pl
Poprzez Facebooka: facebook.com/szkoleniepsowgdynia

DSC_0271

DSC_0231