SZKOLENIE PSÓW GDYNIA

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty szkolenia psów w Gdyni, Sopocie, Gdańsku i okolicy. Stawiamy na indywidualne podejście, a co za tym idzie oferujemy pomoc w szkoleniu i rozwiązaniu problemów behawioralnych każdego psa, bez względu na wiek i rasę. Niezależnie od tego, czy jesteś opiekunem szczenięcia, psa dorosłego czy psiego seniora – chętnie pomożemy w jego ułożeniu i wychowaniu.

Jeśli nie masz pewności jaka usługa jest dla Ciebie i Twojego psa najwłaściwsza, skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie ustalimy plan działania.

Jeśli masz problem z psem, nie jesteś z Trójmiasta, zapraszamy do skorzystania z możliwości wykonania konsultacji z behawiorystą online.

Nasza oferta szkolenia psów obejmuje:

 • Przedszkole dla szczeniąt w Gdyni.
  W Twoim domu pojawił się nowy ciekawski świata członek rodziny z czterema łapkami i ostrymi ząbkami? Chciałbyś pokazać mu cały świat, ale martwi Cię to, że szczenię nie zna zasad panujących w ludzkim świecie? Marzysz o tym aby piesek wyrósł na mądrego i grzecznego psa?
 • Szkolenie podstawowe psów.
  Twój pies ze słodkiej kuleczki staje się bardziej wymagającym czworonogiem? Chciałbyś lepiej się z nim porozumiewać? Na spacerach ciągnie Cię na smyczy, ucieka do innych psów, nie wraca na wołanie i zjada wszystko co popadnie? A może adoptowałeś psa ze schroniska i chciałbyś pomóc mu na nowo zaufać człowiekowi i pokazać że świat jest piękny?
 • Szkolenie zaawansowane psów.
  Kurs podstawowy macie za sobą i pełni entuzjazmu chcielibyście kontynuować edukację? Chciałbyś aby Twój pies nadal cieszył się współpracą z Tobą i nabierał nowych umiejętności? Zapraszamy serdecznie, nawet jeśli kurs szkolenia podstawowego kończyliście w innej szkole.
 • Porady behawioralne Trójmiasto i okolice.
  Indywidualne spotkania z behawiorystą to idealna okazja do omówienia problemów z jakimi się borykacie i znalezienia rozwiązania dla nich. Konsultacja ta jest również przeznaczona dla osób które dopiero planują przygarnięcie do domu czworonoga – czy to w formie adopcji psa (lub psów) ze schroniska, czy też szczenięcia (również jako kolejnego psa) z hodowli.
 • Pies i dziecko.
  To zupełnie wyjątkowe zajęcia, przeznaczone dla najmłodszych opiekunów psów. Podczas zajęć, oprócz nauki podstawowego posłuszeństwa, dzieci uczą się psiego języka i uwrażliwiają się na ich potrzeby. To zajęcia podczas których dziecko i pies stają się najlepszymi przyjaciółmi.
 • Psi sportowiec.
  Zajęcia te są przeznaczone dla psiaków i opiekunów z zacięciem sportowym, ale którzy nie są jeszcze przekonani do wyczynowej kariery sportowej. Te zajęcia to nauka poprzez świetną zabawę – tu ważne są dobre chęci, umiejętności będą przychodzić z czasem.
 • Rally-O.
  Posłuszeństwo na sportowo i na luzie, czyli trochę inny sposób na psio-ludzką współpracę.
 • Trening handlingowy / nauka wystawiania psów.
  Zajęcia te przeznaczone są dla psio-ludzkich duetów – zarówno tych które chciałyby spróbować swoich sił na wystawach, jak i mają w tym zakresie pewne doświadczenie ale chcieliby lepiej prezentować się na wystawie.