Opinie

Wybór szkoły dla psów to inwestycja na całe psie życie. Warto więc poszukać i wybrać miejsce, w którym psy czują się wyjątkowo. O dobrym wyborze decyduje wiele czynników, między innymi wiedza i doświadczenie prowadzącego, stosowane metody czy otwarte podejście do problemów z jakimi się borykacie. Pomocne mogą też być opinie, publikowane przez uczestników zajęć.
To wszystko łącznie, powinno Ci pomóc w podjęciu decyzji. Będzie nam bardzo miło, jeśli uznasz że chcesz się z nami skontaktować.


„Polecam z czystym sumieniem. Zajęcia są pełne wiedzy i zaangażowania. Wiem jak postępować z moim lękowym psiakiem i każdego dnia staram się wszystkie rady wcielać w życie.”

opinia-2


„Tylko w zrozumieniu pupila leży nasz błąd ale jeśli nie mamy wiedzy,takiej profesjonalnej osoby jak dobry behawiorysta to niestety nic nie osiągniemy.”

opinia-1


„polecam metody pracy”

opinia-3


„Uczęszczam do przedszkola dla szczeniąt i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia odbywają się w małych grupach gdzie p. Ania poświęca każdemu swój czas i wyjaśnia wszystkie wątpliwości i pytania.”

opinia-4


„Prowadząca Pani Ania, niesamowita wiedza, umiejętność przekazywania jej i spokój wewnętrzny sprzyja pochłanianiu umiejętności jakie posiada Prowadząca.”

opinia-5


„behawiorystka bardzo mi pomogła wyprowadzić na prostą adoptowaną sunie po przejściach, było ciężko ale nie zostawiła mnie samej. Ciągle służy pomocą.”

opinia-6


„Po dwóch miesiącach rezultaty są rewelacyjne, nie ten sam pies. Pani Ania ma cudowne podejście i do psa, i do właściciela.”

opinia-7


„Świetnie prowadzone zajęcia dzięki, którym nauczyłam się wielu ważnych rzeczy, które wykorzystuje na co dzień wychodząc z Tajgą na spacer czy też bawiąc się z nią w domu. Polecam gorąco osobom , które mają niesforne psiaki potrzebujące szkolenia” 
opinia-9


„Najlepszy wybór w Trójmieście”
opinia-10


„Poppy biegnie na zajęcia z radością, ja też.”

opinia-8


„Całkowicie indywidualne oraz profesjonalne podejście, zaangażowanie, metody całkowicie bezpieczne dla psa. Zajęcia wypełnione atrakcyjnymi ćwiczeniami, które potrafią skupić nawet mojego małego szaleńca :)”

opinia-11


„Świetne zajęcia”

opinia-12


Źródła opinii: Trójmiasto.pl, Facebook