Regulamin.

 1. Szkolenie to czas dla Ciebie i dla psa – bawcie się, uczcie, nawiązujcie więzi tak potrzebne w codziennym życiu. W trakcie szkolenia pamiętajcie jednak, aby stosować się do poleceń instruktora – to on pomoże Wam dogadać się jeszcze lepiej.
 2. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub chcesz podzielić się radościami czy smutkami – wszelkie pytania kieruj do trenera.
 3. Naukowe podstawy, przeprowadzane badania i  aktualna wiedza na temat psów i modyfikacji ich zachowań problemowych pozwalają nam pracować z psem bez konieczności wywoływania u psa strachu czy zachowań agresywnych, w trakcie zajęć i poza nimi dbamy więc o komfort psychiczny i fizyczny psa.
 4. Aby osiągnąć sukces, Wasza ciężka praca na placu powinna być kontynuowana między zajęciami. Zachęcamy więc do pracy z psem w domu i na spacerach, a także odrabiania zadań domowych.
 5. Dla Waszego czworonożnego przyjaciela praca na placu jakkolwiek przyjemna, może nie być najłatwiejsza, pomóżmy mu więc i zaaranżujmy przed zajęciami kilkunastominutowy spacer na luzie.
 6. Podczas zajęć psy pracują nad różnymi bardziej lub mniej skomplikowanymi umiejętnościami – proszę więc w ich imieniu aby nie podchodzić do psów które aktualnie się uczą. Elementem szkolenia jest socjalizacja i nauka poprawnej psiej komunikacji, jest więc szansa na nagrodę w postaci wspólnych psich zabaw po udanym treningu. Napięte smycze i odciąganie psów to nie najlepsze początki przyjaźni z psiej szkoły 😉
 7. Dbajmy o przestrzeń wspólną na placu, a także aby uniknąć wdepnięcia w nieczystości – sprzątamy po swoim psie.
 8. Jeśli chcielibyście uczestniczyć w zajęciach całą rodziną – zapraszamy. Mamy również zajęcia przeznaczone dla dzieci które pragną być całym światem swojego psiego przyjaciela.
 9. Decydując się na uczestnictwo w kursie, zobowiązujesz się do przestrzegania regulaminu.
 10. Uczestnik, który sam rezygnuje z zajęć nie ma prawa żądać zwrotu należności za kurs.
 11. Jeśli nie możesz wziąć udziału w zajęciach – poinformuj nas o tym. Zajęcia nie przepadają jeśli o swej nieobecności uczestnik uprzedzi trenera (sms, telefon, Facebook)  przed rozpoczęciem zajęć. W szczególnych przypadkach istnieje możliwości dokończenia kursu w innym, ustalonym terminie.