SEMINARIA I WARSZTATY

pies_prawoSerdecznie zapraszamy na seminaria i warsztaty organizowane przez PerfectDog. Podczas tego rodzaju spotkań omawiane są najnowsze osiągnięcia naukowe związane z psami, ich wychowaniem i radzeniem sobie z najczęściej występującymi problemami. Spotkania w formie teoretycznej i praktycznej pomagają przyszłym i obecnym opiekunom psów lepiej zrozumieć swoich czworonożnych przyjaciół. Na seminaria zapraszamy również petsitterów, wolontariuszy i pracowników schronisk, groomerów i każdego kto profesjonalnie zajmuje się psami.

Bieżące informacje na temat kolejnych terminów seminariów znajdziesz na Facebooku – polub naszą stronę aby zawsze mieć aktualne dane!

Lista organizowanych seminariów i warsztatów:

 • Warsztaty edukacji kynologicznej dla dzieci.
  Organizowane są w formie zajęć dla dzieci w wieku 6-12 lat, zarówno w ramach grup przedszkolnych oraz szkolnych jak i w formie zajęć na placu szkoleniowym PerfectDog. Zajęcia te mają na celu edukację najmłodszych, naukę potrzeb i poprawnych postaw wobec psów.
   
 • Seminarium „Pies w świetle prawa”.
  Podczas seminarium poruszamy tematy związane szeroko z odpowiedzialnością i prawami przyszłego i obecnego opiekuna psa ale także hodowcy.
   
 • Seminarium „Pies i jego zdrowie”.
  Seminarium skierowane do opiekunów psów, którzy chcieliby wiedzieć jak postąpić w razie niespodziewanej sytuacji związanej ze zdrowiem psa. Weterynarz omówi fakty i mity związane ze szczepieniami, sterylizacją i kastracją a behawiorysta pomoże ustalić plan działania na pierwsze dni (pierwszego i kolejnego) szczenięcia w nowym domu.
   
 • Seminarium „Dziecko oczami psa”.
  Jeśli pies jest twoim oczkiem w głowie, ma swój pokój i miejsce w samochodzie a nagle okazuje się, że po przyjściu na świat dziecka wszystko i jeszcze więcej ulegnie zmianie – to seminarium jest właśnie dla Ciebie! Pokażemy jak – bez trzęsienia ziemi z punktu widzenia psa – przejść przez przygotowania do pojawienia się w domu i życiu nowego członka rodziny.
   
 • Seminarium „Mowa ciała i komunikacja psów”.
  Zgodnie z opisem osób które uczestniczyły wcześniej w tym szkoleniu – kompendium wiedzy na temat psów, sposobów w jaki z nami rozmawiają a także idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat najlepszego przyjaciela człowieka.
   
 • Seminarium „Hodowla psów rasowych – aspekty prawne”.
  Seminarium, podczas którego poruszamy tematy szeroko związane z prawnymi aspektami prowadzenia hodowli psów rasowych, konstruowaniem umów oraz odpowiedzialnością prawną za zwierzęta.